طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

به منظور بهتر دیده شدن خدمات و محصولات یک شرکت شما نیازمند طراحی سایت شرکتی هستید. هنر اصلی در طراحی سایت برای بهتر دیده شدن شما برای مشتریان خود است. چیزی نیست که نتوانید با وردپرس خلق کنید. قالب های وردپرس سفارسی شده می توانند بهترین سایت های شرکتی را دایر کنند تا بتوانید از آن استفاده کنید. داشتن سایت شرکتی در دنیای پر رقابت امروزی بسیار ضروری است و باید طراحی سایت شرکتی متناسب با خدمات و محصولات خود داشته باشید.

طراحی وب چیست و چه عناصری باعث کارایی آن می شود؟

ساختن یک وب سایت بخشی هنری است، بخشی علمی است. طراحان مفاهیم را به سایت هایی از نظر زیبایی شناسی تبدیل می کنند که مخاطب را قادر می سازد تا اقدامات مورد نظر صاحب سایت را انجام دهد، خواه خرید یا ثبت نام برای یک سرویس باشد. طراحی سایت شامل چندین رشته فرعی مانند تجربه کاربر (UX)، رابط کاربری (UI) و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است. طراحان خوب باید اصول این زیر رشته ها را بدانند. برای ایجاد یک سایت موثر (یعنی جذاب و کاربرپسند)، طراحان وب به مهارت های زیر نیاز دارند:

توجه به جزئیات – یک طراح بزرگ به جزئیات دانه‌دار توجه می‌کند، و هر عنصر را با دقت طراحی می‌کند در حالی که هرگز از کنار هم قرار گرفتن آنها غافل نمی‌شود.
سازگاری – طراحان باید در نرم‌افزارها و تکنیک‌های مختلف مهارت داشته باشند تا استراتژی‌ها را برای دستیابی به انواع مختلف مخاطب تغییر دهند.
سازمان – ترتیب متن و تصاویر در هر صفحه باید به طور مستقیم کاربران را از طریق سایت هدایت کند. یک طراح ماهر سایت هایی ایجاد می کند که کاربران را با کمترین کلیک به مقصد می رساند.
نوآوری – بهترین سایت ها هم منحصر به فرد هستند (برای درگیر نگه داشتن بیننده) و هم از انتظارات ناوبری کاربر پیروی می کنند (تا آنها بتوانند اقدام مورد نظر خود را انجام دهند)

طراحی های سایت توسط backend

بک اند هر چیزی است که هنگام نمایش یک وب سایت در پشت صحنه اجرا می شود – توسعه دهندگان بک اند افرادی هستند که آن را به کار می اندازند. وب سایت ها بر روی سرورها قرار دارند. هنگامی که کاربر به بخش خاصی از یک سایت پیمایش می کند، سرور فایلی پر از HTML و CSS را به او نشان می دهد که نحوه نمایش محتوا توسط مرورگر را مشخص می کند. این فایل پشتیبان است که توسعه دهندگان روی آن کار می کنند تا مطمئن شوند سایت به درستی بارگیری می شود و برای موتور جستجو بهینه شده است. توسعه دهندگان Back-end اغلب برنامه نویسانی هستند که در زبان های کدنویسی مانند PHP کار می کنند. آنها همچنین ممکن است از یک چارچوب پایتون مانند جنگو استفاده کنند، کد جاوا بنویسند، پایگاه داده های SQL را مدیریت کنند، یا از زبان های برنامه نویسی یا چارچوب های دیگر استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که سرورها، برنامه ها و پایگاه های داده به درستی با هم کار می کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی – آکادمی دکتر ابراهیم پور

قسمت جلویی به آنچه بازدیدکنندگان سایت می بینند مربوط می شود

اگر قسمت پشتی سمت سرور باشد، قسمت جلویی سمت مشتری است. قسمت جلویی جایی است که HTML و CSS – همراه با جاوا اسکریپت و سایر زبان‌های کدنویسی – برای نمایش یک وب‌سایت با هم کار می‌کنند. توسعه فرانت‌اند بر بخش‌هایی از طراحی وب تمرکز دارد که افراد با آن درگیر هستند. همه چیز در مورد سازماندهی اطلاعات و ارائه آن به گونه ای است که از نظر بصری جذاب و قابل استفاده باشد.

طراحی بصری خوب وب سایت های شرکتی را متمایز می کند

اگرچه بهترین طراحی سایت شرکتی در اجرا بدون زحمت به نظر می رسند، اما همه آنها بر اساس اصول راهنمای طراحی بصری هستند. برخی از طراحان وب کمیاب چشم ذاتی به طراحی بصری دارند، اما بیشتر آنها باید قوانین ترکیب بندی را یاد بگیرند و تمرین کنند. با گذشت زمان، متوجه خواهید شد که چگونه عناصری مانند اشکال، فضا، رنگ و هندسه با هم ترکیب می شوند تا طراحی وب سایت را شکل دهند.

چگونه یک طراح سایت شوید: 9 مرحله

به لطف دوره های آنلاین و مستندات نرم افزار طراحی کاملی مانند آنچه در دانشگاه Webflow وجود دارد، ساخت وب سایت ها از همیشه قابل دسترسی تر است. با این اوصاف، برخی از اصول بنیادی پایه و اساس محکمی را ایجاد می کنند. 9 مرحله زیر یک رویکرد منظم برای یادگیری این اصول است تا بتوانید آموزش خود را سریع پیگیری کنید.

1. مفاهیم کلیدی طراحی بصری را درک کنید

طراحی سایت موثر مستلزم آن است که اصول هنری اساسی را که می توانید برای جذاب تر کردن طرح های خود به کار ببرید، درک کنید. اگر تا به حال در کلاس هنر شرکت کرده باشید، اصول زیر ممکن است آشنا به نظر برسند، اگرچه استفاده از آنها در طراحی وب کمی متفاوت است.

خط
هر حرف، حاشیه و تقسیم در طرح‌بندی صفحه وب از خطوطی تشکیل شده است که ساختار بزرگ‌تری را تشکیل می‌دهند. همانطور که طراحی وب را یاد می گیرید، یاد خواهید گرفت که چگونه از خطوط برای ایجاد نظم و تعادل استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است برای جدا کردن عناصر در یک صفحه حاشیه ها یا خطوط افقی برای پاراگراف های انتهای کتاب ایجاد کنید.

شکل ها
سه شکل اصلی در طراحی بصری مربع، دایره و مثلث هستند. مربع‌ها و مستطیل‌ها برای بلوک‌های محتوا، دایره‌ها برای دکمه‌ها و مثلث‌ها برای نمادهایی که پیام‌های مهم یا فراخوان‌های اقدام (CTA) را همراهی می‌کنند، به خوبی کار می‌کنند.

شکل ها همچنین تداعی های خاصی را تداعی می کنند – مربع هایی با قدرت، دایره ها با هماهنگی و راحتی، و مثلث ها با اهمیت و عمل.

بافت
بافت چیزی را در دنیای واقعی تکرار می کند. از طریق بافت، متوجه می شویم که آیا چیزی خشن است یا صاف.

شما متوجه بافت‌ها در طراحی‌های وب محبوب خواهید شد، از پس‌زمینه‌های کاغذی گرفته تا تارهای رنگارنگ گاوسی. استفاده سنجیده از بافت می تواند طرح های شما را جذاب تر کند و حس فیزیکی به آنها بدهد.

رنگ
برای ایجاد سایت‌هایی که برای چشم مشکلی ندارند، خود را در مورد تئوری رنگ آموزش دهید. درک چرخه رنگ، رنگ‌های مکمل، تن‌های متضاد و احساساتی که رنگ‌های مختلف برمی‌انگیزد به این معنی است که می‌توانید سایت خود را استراتژیک‌تر طراحی کنید.

بخش بزرگی از یادگیری طراحی سایت جلویی این است که بدانید چه ترکیب رنگی با هم خوب به نظر می رسد – با ایجاد چند پالت با ابزاری مانند Coolors، ایده ایجاد کنید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی – آکادمی دکتر ابراهیم پور

2. اصول HTML را بیاموزید

HTML نحوه نمایش محتوا، تصاویر، پیمایش و سایر عناصر وب سایت را در مرورگر تعیین می کند. اگرچه برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب نیازی نیست در HTML متخصص باشید، اما آشنایی با نحوه کارکرد آن کمک می کند، حتی اگر از یک پلت فرم طراحی مبتنی بر بصری مانند Webflow استفاده می کنید.

تگ های HTML دستورالعمل هایی هستند که مرورگر برای ایجاد یک وب سایت از آن استفاده می کند. این تگ ها عناوین، پاراگراف ها، لینک ها و تصاویر را کنترل می کنند. شما به خصوص می خواهید بدانید که چگونه تگ های هدر مانند H1s، H2s و H3s سلسله مراتب محتوا را ایجاد می کنند. علاوه بر تأثیر بر ساختار طرح، تگ‌های هدر به خزنده‌های وب کمک می‌کنند تا یک سایت را طبقه‌بندی کنند، که بر محل قرارگیری سایت شما در رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک تأثیر می‌گذارد.

3. CSS را درک کنید

CSS دستورالعمل های یک ظاهر طراحی سایت را برای عناصر HTML ارائه می دهد. اعمال فونت، افزودن padding، تنظیم تراز و انتخاب رنگ ها از طریق CSS امکان پذیر است. دانستن اینکه چگونه این سبک کار می کند به شما مهارت می دهد تا وب سایت هایی با ظاهر منحصر به فرد ایجاد کنید و قالب های موجود را سفارشی کنید.

4. مبانی طراحی UX را بیاموزید

مبتدیان در توسعه وب اغلب UI و UX را با هم اشتباه می گیرند. به طور خلاصه، UX نحوه تجربه کاربران از سایت شما را پوشش می‌دهد – چه آن‌ها پیمایش را ساده می‌دانند، اگر تصاویر بصری جذاب هستند، چه احساسی هنگام سفر در آن دارند. UI بر تعامل سایت تمرکز می کند و اهداف کاربر محور طراح UX را تکمیل می کند تا اطمینان حاصل شود که سایت “بازدید می شود”.

در اینجا چند اصل اساسی UX وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

شخصیت های کاربر
طراحی وب به معنای درک کاربران نهایی است. شما تحقیقات مخاطبان هدف را انجام خواهید داد، پرسونای کاربر ایجاد می‌کنید، و نحوه استفاده از این اطلاعات را برای بهینه‌سازی طراحی برای نیازهای مخاطبان، درمی‌یابید.

ساختار اطلاعات
بدون سازماندهی واضح، مردم گیج می شوند و سایت شما را ترک می کنند. معماری اطلاعات و نقشه‌برداری محتوا، طرحی را برای نحوه کار هر بخش از وب‌سایت با هم برای ارائه یک سفر مستقیم به مشتری ارائه می‌کند.

جریان های کاربر
جریان های کاربر نحوه حرکت افراد را در یک طرح ترسیم می کنند. آنها به شما کمک می کنند تا مهم ترین بخش ها را اولویت بندی کنید و اطمینان حاصل کنید که افراد می توانند به طور یکپارچه به آنها دسترسی داشته باشند.

وایرفریم ها
Wireframes نشان می دهد که سرفصل ها، متن ها، تصاویر، فرم ها و سایر عناصر در یک صفحه وب کجا قرار می گیرند. حتی اگر در حال ساخت یک طراحی وب ساده تک صفحه ای هستید، نقشه برداری از یک قاب سیمی راهنمای کاملی برای کار به شما می دهد. وایرفریم‌ها برای ایجاد یک تجربه ثابت و ساختاربندی چیدمان‌ها با حرکت به سمت طراحی‌های پیچیده‌تر UX ضروری هستند.

نمونه سازی
نمونه های اولیه یک طراحی وب کارآمد را نشان می دهند. تصاویر، تعاملات، محتوا و سایر عناصر ضروری طراحی دنیای واقعی را تکرار می کنند. سپس، این مدل‌ها برای یک گروه آزمایشی از کاربران ارسال می‌شوند که در مورد UX بازخورد می‌دهند.

5. با طراحی UI آشنا شوید

کار UI شامل تمام مکانیسم هایی است که یک تکه فناوری را وارد عمل می کند. دستگیره در یک رابط کاربری است، همانطور که کنترل صدا در رادیو ماشین شما است. همانطور که دکمه‌ها و دستگیره‌ها کاربران را قادر می‌سازد تا با ماشین‌ها تعامل داشته باشند، عناصر رابط کاربری در یک وب‌سایت به افراد اجازه می‌دهند تا اقدامات را به حرکت درآورند.

تعامل و تعامل با یک وب سایت باید سازگار و از الگوهای تکرارپذیر پیروی کند. کاربرانی که در یک سایت فرود می‌آیند باید فوراً نحوه پیمایش آن را درک کنند، بنابراین کنترل‌ها باید در عملکردشان واضح به نظر برسند.

خواه به حداقل رساندن تعداد گزینه‌های ناوبری، سریع‌تر کردن فرآیند پرداخت، یا ادغام عناصر تعاملی که دسترسی را افزایش می‌دهند، درک بهترین شیوه‌های رابط کاربری نحوه تعامل افراد با وب‌سایت شما را ساده‌تر می‌کند.

انواع طراحی سایت شرکتی

انواع طراحی سایت شرکتی – آکادمی دکتر ابراهیم پور

6. اصول چیدمان را درک کنید

افراد به الگوهای طراحی آشنا می‌چسبند و مسیری قابل دسترسی از طریق سایت ایجاد می‌کنند. احتمالاً به طور شهودی می‌دانید به کجا نگاه کنید زیرا قبلاً این الگوها را دیده‌اید. بنابراین، درک الگوهای رایج طراحی وب به شما کمک می کند تا وب سایت هایی ایجاد کنید که به راحتی جریان داشته باشند.

الگوی Z
برای طرح‌بندی‌هایی که فضای منفی زیادی دارند، مانند صفحات فرود، الگوی Z یک راه کارآمد برای گشت و گذار در یک وب‌سایت است. هنگامی که شروع به توجه به جایی که چشمان شما از یک طرح عبور می کند، بلافاصله متوجه خواهید شد که چه زمانی یک الگوی Z در جای خود قرار دارد.

الگوی F
طرح های سنگین بر روی متن، مانند یک نشریه آنلاین یا وبلاگ، اغلب از یک الگوی F متمایز پیروی می کنند. در سمت چپ لیستی از مقالات یا پست ها وجود دارد و اطلاعات مربوطه در بدنه اصلی صفحه وجود دارد. این الگو را بهینه کنید تا تمام اطلاعات مورد نیاز مردم را حتی در یک نگاه به آنها بدهید.

7. در مورد تایپوگرافی بیاموزید

تایپوگرافی اهداف مختلفی در طراحی وب دارد. محتوا را خوانا می کند، اما می تواند احساسات را نیز برانگیزد. استفاده سلیقه ای از تایپوگرافی سبک به زیبایی کلی سایت می افزاید.

در اینجا سه ​​نوع اصلی تایپوگرافی وجود دارد:

حروف سرف دارای خطوط ریز (معروف به سریف) هستند که هر حرف را تزئین می کنند
تایپ‌های بدون سری فاقد خطوط شناسایی حروف سرف هستند
حروف نمایشی اغلب برای سرفصل ها استفاده می شوند و می توانند بزرگ و تاثیرگذار باشند یا از خطوط تیز و نازک ساخته شوند. آنها معمولاً حروف پیچیده ای دارند و برای جلب توجه هستند.

8. دانش خود را عملی کنید و چیزی بسازید

می‌توانید آموزش‌ها را تماشا کنید، پست‌های وبلاگ را بخوانید، در دوره‌های رایگان طراحی وب ثبت‌نام کنید و تمام تئوری‌ها و اطلاعاتی را که در مورد طراحی وب می‌خواهید جذب کنید، اما بهترین راه برای تبدیل شدن به یک طراح وب، شروع طراحی است.

با یک پروژه ساده مانند وبلاگ شروع کنید. ایجاد یکی به شما تجربه طراحی عملی می دهد، زیرا نحوه استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا را یاد می گیرید. به‌علاوه، وبلاگ‌ها برای مشتریانی که به دنبال افزایش رتبه وب‌سایت خود در نتایج جستجو هستند، محبوب هستند، بنابراین می‌توانید از این طراحی اولیه برای تمرین کاری استفاده کنید که احتمالاً اغلب انجام می‌دهید.

9. یک مربی پیدا کنید

مربیان ارزشمند هستند زیرا آنها در همان ابتدا در جایی بوده اند که شما هستید و می خواهند در درس هایی که به سختی به دست آورده اند به شما کمک کنند. آنها دارای تخصص و دانش عمیقی هستند و منبع عالی برای دریافت بازخورد در مورد کار شما، شناسایی نقاط قوت و ضعف شما هستند.

سعی کنید با دوستان خود تماس بگیرید یا رسانه های اجتماعی را برای یافتن مربیان باز برای دانشجویان جدید بررسی کنید. هنگام جستجو، یافتن شخصی را در نظر بگیرید که طراحی مورد علاقه شما را انجام دهد و در آنچه می خواهید یاد بگیرید متخصص است.

چرا از وردپرس استفاده می کنیم؟

وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای دنیا است. سایت‌های معتبر شرکتی مثل مرسدس بنز از وردپرس برای سایت اختصاصی خود بهره می‌برند. سهولت استفاده در کنار امنیت بالا و قابلیت توسعه‌پذیری از جمله ویژگی‌های جذاب وردپرس است. در این آکادمی ما بدنبال اتلاف وقت نیستیم. طراحی یک سیستم مدیریت محتوا کدنویسی‌شده اختصاصی علاوه بر تحمیل هزینه بالا به شرکت‌ها، خطرات امنیتی زیادی هم دارد. از طرف دیگر استفاده از CMSهای اختصاصی شما را برای همیشه به شرکت طراحی سایت وابسته نگه می‌دارد. طراحی سایت شرکتی بر بستر وردپرس، این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی با یک توسعه‌دهنده خارجی همکاری کنید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی – آکادمی دکتر ابراهیم پور

هدف از طراحی وب سایت شرکتی

  •  طراحی سایت شرکتی امکان خرید اینترنتی را به شکلی آسان و سریع فراهم می نماید.
  •  می توان از طریق تبلیغات بنری درآمدی را برای سایت ایجاد کنید.
  •  با استفاده از وب سایت شرکتی به دلیل اینکه در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود؛ با محیط زیست همگام می باشد.
  •  با طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی محتوا سایت، پس از شناخته شدن سایت توسط موتور جستجو گوگل، زمانی که کاربر به دنبال محصول یا خدمات مربوط به شرکت شما می باشد؛ وب سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شده و این امر برای سایت شما بازدید کننده ایجاد کرده و حتی می تواند منجر به خرید محصول یا خدمات شما بشود.
یک سایت شرکتی مناسب به شما کمک خواهد کرد که با هزینه اندک، شناخته شده و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. طراحی سایت مناسب و همچنین رعایت نمودن سئو سایت از پیش نیازها در این امر می باشد. گروه متخصص طراحی سایت آکادمی دکتر ابراهیم پور از ابتدا تا انتهای این مسیر همراه شما خواهد بود.

۵ نکته در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه داشته باشید!

یک وبسایت شرکتی عالی و پرمخاطب باید دارای ساختار استاندارد و همچنین زیر ساخت بی‌عیب و نقص باشد. که برای آن نیازمند به همکاری یک تیم متخصص و حرفه‌ای هستید. دقت داشته باشید که شما باید با توجه به نوع خدمات رسانی و کسب و کاری که دارید، نکاتی را رعایت و پیاده‌سازی کنید. تیم آکادمی دکتر ابراهیم پور، علاوه بر بررسی کسب و کار شما، با مشاوره تخصصی و اجرای طرح با جدیدترین و بهترین متدها، همراه شما خواهد بود.

طراحی صفحات اختصاصی:

برای معرفی محصولات یا خدمات شرکت‌تان باید صفحاتی متناسب با همان خدمت یا محصول داشته باشید. از طریق این صفحات که اصولا دارای محتواهایی با مضمون اطلاعات محصول هستند، می‌توانید مخاطبان بسیاری جذب کنید و این یعنی یک قدم به هدف‌تان نزدیک‌تر خواهید شد. آکادمی دکتر ابراهیم پور دارای کارشناسان حرفه‌ای و مجرب در حوزه تولید محتوا بوده و شما می‌توانید تولید محتوای صفحات اختصاصی سایت خود را، به کارشناسان ما بسپارید.

صفحه تماس با ما:

یکی از مهم‌ترین بخش‌ ایجاد سایت شرکتی همین صفحه تماس با ما می‌باشد، چرا که این امکان را به کاربران‌تان می‌دهد تا با شما در ارتباط باشند. مشاوره گرفتن از متخصصین دیجیتال مارکتینگ شرکت ما، به شما کمک می‌کند که این صفحه را به بهترین شکل، طراحی کنید؛ تا افراد بیش‌تری با شما ارتباط برقرار کرده و شما فرصت آن را داشته باشید که این افراد را به مشتریان خود تبدیل کنید.

شبکه های اجتماعی مختلف:

استفاده از شبکه‌های اجتماعی یکی از راه‌های جذب مخاطب برای وب سایت‌ها است. اما این فرایند باید براساس اصول خاصی انجام بگیرد. یعنی باید روش اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در وب‌سایت‌ها به خوبی ایجاد شود تا محتواها و پست‌های جذاب در اختیار کاربران قرار گیرد.
به این منظور شما می‌توانید از متخصصین تیم ما که در این زمینه دانش و تجربه کافی دارند، کمک بگیرید.

توجه به روانشناسی رنگ‌ها و جذابیت‌های بصری:

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای مجازی به خصوص برای برنامه نویسی سایت شرکتی، نیاز به دانش روانشناسی رنگ‌ها خواهید داشت به نحوی که هر رنگ برای المان مخصوصی استفاده شود تا جذابیت بصری برای مخاطبان ایجاد کنند و برند شما به عنوان یک برند عالی در ذهن‌شان ثبت گردد.
متخصصین طراحی سایت ما می‌توانند این موارد را با بهترین کیفیت بر روی سایت شما پیاده‌سازی کنند.

مزایای ساخت سایت شرکتی

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از فضای مجازی، لزوم طراحی سایت برای کسب و کارها احساس می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن سایت شرکتی رونق گرفتن کسب و کار و پیشرفت سریع نسبت به سایر رقبا است. داشتن وب‌سایت برای کسب و کار امکان ظهور فرصت‌های شغلی را افزایش می‌دهد و به رشد کسب و کار شما کمک شایانی می‌کند.

داشتن سایت شرکتی به خصوص برای آن دسته از مشاغلی که در حوزه فروش محصولات یا ارائه خدمات به مشتریان فعالیت می‌کنند، امری ضروری است. داشتن یک سایت شرکتی امکان یه روز شدن شرکت شما را در فضای مجازی فراهم می­کند و فروش محصولات و خدمات شما را افزایش می­دهد.

اگر قصد دارید مشتری‌های زیادی را جذب کنید و کسب و کار خود را رونق دهید همین حالا برای طراحی یک سایت شرکتی اقدام کنید.

از جمله مهم‌ترین مزایای داشتن سایت شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

کسب اعتبار و شناخته شدن کسب و کار شما:

یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن سایت شرکتی، معرفی شرکت و برند شما به مشتریان است. داشتن یک وب‌سایت در حوزه کسب و کارتان باعث آشنا شدن مخاطبان با شرکت شما می‌شود.
وقتی از طریق وب‌سایت شناخته شوید مخاطبان شما با هویت کسب و کار شما و اهدافتان آشنا می‌شوند. افزایش آگاهی از نام تجاری و برند شرکت شما منجر به کسب درآمد بیشتر نسبت به سایر رقبا می‌شود و پیشرفت چشمگیری را برای کسب و کار شما رقم می‌زند.

جذب بیشتر مشتری:

طراحی سایت شرکتی به جهت ارتباط آسانی که با مخاطبان ایجاد می‌کند، منجر به افزایش مشتری‌ها و مخاطبان شما می‌شود. همه افراد قبل از اقدام به خرید محصولات و استفاده از خدمات یک شرکت، ابتدا در اینترنت به جستجوی اطلاعت مورد نیازشان می‌پردازند.
در صورتی که شما یک سایت برای شرکت خود راه اندازی کرده باشید، شانس شما در جذب مشتری‌های بیشتر افزایش میابد، زیرا افراد با ورود به سایت شما و بدست آوردن اطلاعات از محصولات و خدمات شرکت شما، به احتمال بیشتری جذب شما می‌شوند. به این طریق شما از طریق سایت شرکت خود شانس بیشتری برای جذب مشتری خواهید داشت.

فرصت تبلیغات و بازاریابی:

یکی از بهترین مزایای طراحی سایت شرکتی، امکان تبلیغات و افزایش فروش شرکت شما است. در صورت داشتن وب‌سایت برای کسب و کار خود با صرف کمترین هزینه و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید. بازاریابی از طریق سایت خودتان مقرون به صرفه ترین روش رونق کسب و کار شما است.
در صورتی که برای کسب و کار خود سایتی نداشته باشید، برای انجام تبلیغات باید هزینه‌های زیادی پرداخت کنید. ضمن اینکه تبلیغات خارجی علاوه بر هزینه‌های گزاف، دارای محدودیت زمانی می‌باشند. در صورت داشتن سایت شرکتی می‌توانید از مزایای مادام العمر بازاریابی بهره‌مند شوید و تبلیغات موثری داشته‌باشید.

مزایای طراحی سایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی – آکادمی دکتر ابراهیم پور

کاهش هزینه‌ها :

داشتن یک سایت شرکتی به شما در کاهش هزینه‌های خدمات کمک شایانی می‌کند. با داشتن یه وب سایت برای کسب و کار خود از صرف هزینه اضافی مانند پرداخت هزینه برای چاپ، مالیات، پول آب و… بی نیاز می‌شوید. با طراحی سایت شرکتی می‌توانید با کمترین هزینه به درج تصاویر، کاتالوگ، ویدیو و سایر خدمات خود بپردازید. علاوه بر این، بروز‌رسانی وبسایت شما و انجام تبلیغات با صرف کمترین هزینه انجام می‌شود.
داشتن یه سایت برای کسب و کارتان امکان ارتباط و تعامل مستقیم با مشتریان را بدون صرف هزینه فراهم می‌کند.

بهبود ارائه خدمات به مشتریان:

از دیگر مزایای ساخت سایت شرکتی، سهولت در ارائه خدمات به مشتریان است. با حضور آنلاین در وب‌سایت خود به آسانی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، نیازهای آنها را بشناسید و با شناخت بهتر مشتری‌های خود و ارائه بهتر خدمات به آنها، رضایت آنها را جذب کنید. رضایت مشتری‌ها موجب افزایش بازدیدکنندگان سایت و افزایش جذب مخاطب می‌شود.

دسترسی آسان در تمام ساعات شبانه روز:

ساخت سایت شرکتی، دسترسی مخاطبان شما به خدمات را آسان می‌کند. یک وب‌سایت در تمام طول شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل در دسترس مشتریان قرار دارد. داشتن وب‌سایت برای مشتریان شما امکان برقراری ارتباط سریع و آسان با خدمات و محصولات شما را فراهم می‌کند. بدین طریق حتی در ساعات غیر معمول هم قادر به جذب مشتری و کسب درآمد خواهید‌بود.

چرا به یک وبسایت شرکتی نیاز دارید؟

فرقی نمیکند حوزه کاری شرکت شما چیست و چه تعداد مشتری دارید! بدون تردید با طراحی یک وبسایت جذاب که به زیبایی هر چه تمام تر خدمات برند شما را ارائه نماید، میتوانید دامنه مشتریان خود را بسیار گسترش داده و مخاطبان بیشتری با خدمات شرکت شما آشنا نماید.

گسترش دامنه و تعداد مخاطبان، شانس شما برای تبدیل آنها به مشتری و در نهایت درآمد برند شما را متحول خواهد کرد. گذشته از اینها، افزایش آگاهی از برند یکی دیگر از مزیت های فوق العاده طراحی سایت شرکتی به حساب می آید.

استفاده از سایت شرکتی این مزایا را برای کسب و کار خدماتی شما به ارمغان می آورد:

  • امکان خرید اینترنتی محصولات و خدمات
  • عدم نیاز به تبلیغات آفلاین میلیونی برای بیلبوردهای تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی 
  • توسعه شرکت در سطح بین المللی
  • تامکلان ساخت سایت به صورت چند زبانه
  • معرفی دستاوردها و تاریخچه شرکت
  • صرفه جویی در هزینه ها و نیروی انسانی